Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Miody naturalne

Prawdopodobnie najlepsze na rynku. Oferujemy w sprzedaży w naszym sklepie internetowym produkty pszczele, w tym naturalne miody pozyskiwane w prowadzonej przez nas pasiece. Oferujemy m. in. miód:

  • akacjowy – wyróżniający się jasną, słomkową barwą i bardzo słodkim smakiem, chroni żołądek przed nadmierną ilością kwasów,
  • gryczany – polecany osobom ze schorzeniami układu krążenia, a także przy złamaniach kostnych,
  • faceliowy – jeden z najcenniejszych, pomocny przy problemach z układem pokarmowym oraz stosowany przy leczeniu schorzeń układu krążenia,
  • lipowy – o dużej aktywności antybiotycznej, świetny przy przeziębieniach. Wykazuje również działanie uspokajające.

Sklep internetowy z naturalnymi produktami pszczelimi

Chcąc dostarczyć naszym klientom najwyższej jakości produktu, stosujemy nowoczesny sprzęt, który służy nam w bezpiecznym i wydajnym pozyskiwaniu surowca z ulów. Nasza pasieka jest wędrowna, co oznacza, że udaje nam się pozyskiwać naprawdę wyjątkowe odmiany, które teraz masz możliwość skosztować także Ty. 

Dostępny w asortymencie naszego sklepu online słodki nektar wytwarzany jest naturalnie. Do prowadzenia pasieki wykorzystujemy wyłącznie nowoczesny sprzęt pszczelarski, który umożliwia produkcję wysokiej jakości wyrobów o wyjątkowym smaku. Wszystkim zainteresowanym oferujemy naturalny miód akacjowy, faceliowy, gryczany oraz lipowy. Jesteśmy przekonani, że wśród różnych odmian dostępnych w naszym sklepie online każdy miłośnik pszczelego produktu znajdzie coś dla siebie.

Naturalne miody - sklep online

Dlaczego warto stosować miód naturalny dostępny w naszym sklepie online? Przede wszystkim, jest to fantastyczna alternatywa cukru. Jednakże wyróżniamy wiele rodzajów miodu naturalnego, a każdy z nich wyróżniają inne walory smakowe, barwa oraz działanie.

Akacjowy – powstaje z kwiatów robinii akacjowej. Jest to znakomity produkt pszczelarski o bardzo jasnej, kremowej, a czasem nawet przezroczystej barwie. Akacjowy jest bardzo słodki, dzięki temu lubią go dzieci oraz wszystkie łasuchy. Jest również bardzo płynny - idealnie sprawdza się do herbaty, deserów czy dressingów. Używany jest także do robienia nalewek i syropów.

Faceliowy – zaliczany jest do wyrobów nektarowych, a pozyskuje się go z kwiatów facelii. Wyróżnia go niebanalna barwa o bardzo jasnym, a niekiedy nawet zielonkawym odcieniu. Jest on bardzo delikatny, czasami ma minimalnie kwaskowaty posmak. Faceliowy wyrób używany jest nie tylko w kuchni, często stosuje się go np. do pielęgnacji.

Gryczany - należy do jednych z najwartościowszych odmian. Ma charakterystyczną ciemną barwę i ostry smak. Produkowany jest z gryki zwyczajnej. Odmianę gryczaną wyróżnia bardzo szerokie zastosowanie. Chętnie dodawana jest do deserów i napojów. Produkt gryczany stosowany jest także w pielęgnacji - jako maseczka na twarz czy krem do depilacji.

Lipowy – ma charakterystyczny złotożółty lub zielonkawożółty kolor. Lipowy otrzymywany jest z nektaru pochodzącego z lipy. Uważany jest za jeden z najcenniejszych produktów pszczelarskich - jest pełen dobroci i pysznego smaku. Bardzo często używa się go do słodzenia, np. herbaty, a także wypieków i deserów.

Warto wybierać miody naturalne dostępne w naszym sklepie online. Ekologiczne wyroby posiadają nie tylko unikatowe walory smakowe, ale również właściwości prozdrowotne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl